زبان کودک و نوجوان

                                        
                                                                                                                            
                                        
 
                           زبان انگلیسی ویژه گروه کودک و نوجوان
 
 
 

دپارتمان زبان کودک ونوجوان مجتمع فنی تهران با همکاری دپارتمان زبان تهرانپارس با مجوز رسمی از  اداره آموزش و پرورش منطقه 4 در حال برگزاری دوره های زبان انگلیسی در سطوح مختلف (ا ز مقدماتی تا پیشرفته ) می باشد.با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی توصیه می شود  که از کودکی به فکر پیشرفت و آینده روشن فرزندانمان باشیم. امروزه برای ادامه تحصیل و کار در جامعه خودمان نیز می بایست مدارک بین المللی    را به سازمان مورد نظر ارائه دهیم. به همین دلیل آموزشگاه زبان تهرانپارس با ارائه شیوه های نوبن آموزشی ، روش تدریس یکپارچه ، انتخاب اساتید برجسته در زمینه آموزشی تخصصی کودک، استفاده از سیستمهای صوتی و تصویری مناسب آموزشی زبان مانند: IELTSو TOEFL و فعالیتهای مفرح و جذاب برای کودکان ونوجوانان عزیز امکان یادگیری اصولی و مناسب زبان انگلیسی را برای ایشان فراهم آورده است .

                                                     

 تمامی دوره ها به صورت ترمیک و تقویم دار به شرح ذیل است:
 

  کتابهایFirst Friends جهت آموزش مکالمات ساده و حروف و صداهای ترکیبی الفبای انگلیسی برای تقویت خواندن و نوشتن جملات ساده انگلیسی تدریس می شود.

 
زبان آموزان برای آشنایی با مهارتهای زبان انگلیسی وارد دوره های کتاب Family & Friends می شوند و دوره ی مقدماتی مکالمه کودک را آغاز می کنند. 
 
زبان آموزان پس از آشنایی با مهارتهای زبان انگلیسی وارد کتابهای Heythere  می شوند و دوره های مقدماتی مکالمه ی نوجوان را همراه با فراگیری 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی آغاز می کنند .
 
در انتها زبان آموزان برای فراگیری مکالمه در سطوح بالاتر وارد دوره های پیشرفته کتابهای    English Result  در گروه بزرگسال می شوند.  
 
JoomShaper