آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی

دوره های آموزش زبان های خارجی مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس) تنها محدود به مراجعین و افراد عادی نمیشود. مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس) برگزارکننده دوره های آموز انگلیسی تجاری و بازرگانی در دو روش مختلف میباشد. در روش اول میتوان گف که آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی در محیط خود آموزشگاه انجام میگردد و علاقه مندان میبایست به شکل حضوری در کلاسهای آموزشی زبان تجاری و بازرگانی شرکت کنند و یا روش دیگری نیز وجود دارد برای علاقه مندان از سوی سازمانها ، ادارات و یا موسسات که مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس)  این امکان را به این عزیزان میدهد که در محیط کاری خود از آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی بهره مند شوند.

مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس) مفتخر به برگذاری دوره های خاص آموزش زبان در ادارات و شرکت ها با توجه به نیازهای خاص سازمانی آنها نیز میباشد .در دوره های اختصاصی ادارات , موسسات و شرکت ها , مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس)  با برنامه ریزی دقیق بر اساس چارت سازمانی مراجعین, هدف و زمان این سازمانها دوره ها را برنامه ریزی و شخصی سازی میکند


این دوره ها میتوانند شامل دوره های مکالمات عمومی General English ، دوره های تخصصی همچون بازرگانی و تجاری Business English , English for Marketing و یا دوره های خاص زبان ها تخصصی و یا همان (ESP  (English for Specific Purposes باشد. مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس) مفتخر به همکاری با بسیاری از شرکت ها ، ادارات ، بانک ها و سازمان های معتبر است.

 مباحث دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی شامل کلیه مباحث کاری ، تجاری و بازرگانی شامل : تماس های تلفنی اداری ، مکالمات و اصطلاحات تجاری ، قراردادهای بازرگانی ، سفارشات بازرگانی و تجاری و تمامی امور بین المللی شرکت ها و سازمانها میباشد.

 آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی

برگزاری این دوره های مخصوص، مزایای بسیاری برای ادارات، سازمان ها و شرکت ها دارد از قبیل ارتقای سطح بین المللی و بالا بردن سطح کیفی کارکنان. همچنین دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی به ارگانها و سازمان ها این امکان را میدهد تا سریعتر به هدف یادگیری زبان خود برسند چراکه پیدا کردن دوره ای مطابق با نیاز هر سازمان کار بسیار مشکل و اغلب غیر قابل دسترسی برای کارکنان یا حتی روسا و مدیران آن سازمان میباشد و این در حالی است که مشاورین مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس) آگاهی کامل از حیطه های متفاوت در زمینه کاری از سازمان ها، موسسات و شرکت های خاص را داراست و شما نیز میتوانید با ما همگام و همقدم باشید چراکه یادگیری زبان های خارجه حق شماست

JoomShaper