آموزش زبان آلمانی

دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) مفتخر به برگزاری دوره های کاربردی مکالمه و آموزش زبان آلمانی است. زبان آلمانی در بین کشورهای اتحادیه اروپا بیشترین تعداد صحبت کننده یعنی حدود ۲۰۰ میلیون نفر از جمعیت اروپا را شامل میشود. کشور آلمان از بعد صنعتی یکی از قویترین کشورهاست و در عین حال اگر قصد سفر و یا مهاجرت به آلمان را دارید جالب است که بدانید تنها می توانید با دانستن زبان آلمانی با آلمانها ارتباط برقرار کنید چرا که آنها تعصب خاصی روی زبان خود دارند. کشور آلمان قطب مهندسی دنیا محسوب میشود و از این رو بسیاری از مردم در صدد کاریابی به آنجا عزیمت می کنند. آلمان بعنوان دومین کشور بزرگ صادرات محسوب میشود و همچنین در این زمینه در اروپا از رتبه یکم برخوردار است. دانستن زبان آلمانی از لحاظ بازرگانی و تجاری برای اکثر تاجران و بازرگانان ضروری است و نقش کلیدی ایفا میکند. زبان آلمانی جز ۳ زبان رسمی اروپا محسوب میشود از این رو آموزش زبان آلمانی نقش بسیار پررنگی را در سراسر دنیا ایفا میکند.

چرا زبان آلمانی را د مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) بخوانیم؟

کادری مجرب و با تجربه و همچنین بکارگیری از اساتید Native  آلمانی از ویژگی های آموزشی مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) است. دوره های مکالمات و آموزش زبان آلمانی طبق متد اصلی سفارت آلمان در آموزشگاه زبان ایران کمبریج اجرا میشود و در کنار تمام کتب معرفی شده توسط سفارت ، مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس)از فیلم ها و دیگر مواد کمک آموزشی استفاده بعمل می آورد.

 

همچنین مشاورین آموزشگاه میتوانند شما را در امر آموزش زبان آلمانی و  مهاجرت به آلمان و یا اخذ ویزای کاری و یا تحصیلی راهنمایی کرده و به شما کمک کنند تا تصمیم گیری مطمین تری را اتخاذ نمایید. جهت ارتباط با مشاورین ما و یا اطلاع از روز و ساعات ترم مورد نظر خود میتوانید با مراجعه به آموزشگاه و یا با ارتباط در بخش تماس با ما ی وب سایت از راهنمایی ها ی آنها بهره مند شوید.

لازم به ذکر است در مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس)دوره های دوره های آمادگی ویژه آزمون های سفارت نیز اجرا میشود و لازم است که بدانید زبان آلمانی مانند تمامی زبان های اروپایی از ۶ سطح زبانی برخوردار است که شامل :A1, A2, B1, B2, C1,C2 که از مرحله مبتدی تا پیشرفته را در برمیگیرد. برای اطلاع از مشخصات کلی دوره های مکالمه و آموزش زبان آلمانی به جدول زیر مراجعه نمایید.

 

 

 

 

JoomShaper