آموزش زبان فرانسه

مجتمع فنی تهران یکی از اصلی ترین مراکز برگزار کننده دوره های آموزش زبان فرانسه در ایران میباشد. زبان فرانسه توسط بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در سراسر دنیا صحبت می شود و بعد از زبان انگلیسی , زبان فرانسه دومین زبان اصلی دنیا محسوب میشود و از این رو آموزش زبان فرانسه در تمامی دنیا از اهمیت خاصی برخوردار است.

فرانسه مهد هنر و ادبیات غنی میباشد که شهره خاصی در بین جهانیان دارد. با توجه به اینکه زبان فرانسه دومین زبان اصلی دنیا محسوب میشود , میتوان گفت دانش زبان فرانسه میتواند ایجاد درآمدزایی خوبی برای جویندگان شغل به حساب آید. صحبت به زبان فرانسوی در بسیاری از نقاط اصلی جهان از جمله کانادا , سوییس , بلژیک , شمال آفریقا و …. رایج است. همچنین کشور فرانسه به دلیل جاذبه های توریستی گردشگری بسیار , بستر خوبی برای سفر و گسترش توریست میباشد, از این رو به عنوان اولین کشور توریستی دنیا شناخته شده است .از دیگر دلایل یادگیری و اهمیت زبان فرانسه میتوان به امکان تحصیل در مقاطع تحصیلی عالی در دانشگاه های مطرح فرانسه نام برد که جاذبه های پذیرش بسیاری را برای اکثر دانشجویان جهان دارد. لازم به ذکر است آموزشگاه زبان ایران کمبریج دوره های کامل آموزش زبان فرانسه را از سطوح پیشرفته طبق متد Taxi برگزار میکند .

همچنین ضروری است که بدانید آزمون های متفاوتی از جمله DELF , DALF , TCF , TEF , …  توسط سفارات فرانسوی زبان نیز برگزار میشود که این مدارک آزمونی جهت مهاجرت و همچنین اخذ ویزای تحصیلی امری مهم و ضروری محسوب می شود.

 

چرا زبان فرانسه را درمجتمع فنی تهران بخوانیم ؟

مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) با بهره گیری از اساتید Native وبا تجربه و اساتید دانشگاهی در زمینه آموزش زبان فرانسه این امکان را برای زبان آموزان فراهم می آورد تا بطور کامل فرانسه را فرا بگیرند. همچنین دوره های آمادگی متفاوت آموزش زبان فرانسه مختص مهاجرت و یا اخذ ویزای دانشجویی از جمله آزمون های DELF , DALF , TEF , TCF در مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) برگزار میشود. آزمون های زبان فرانسه همچون اغلب آزمون های کشور های اروپایی از ۶ سطح A1 , A2 , B1 , B2 , C1 , C2 متشکل شده که به ترتیب از سطح پایه تا سطح پیشرفته دسته بندی شده است, جالب است بدانید که مدارک آزمون های DELF , DALF دیپلم زبان فرانسه میباشند که نشان دهنده شناخت عمیق دارنده این مدرک از زبان فرانسه است که مدرکی دایمی محسوب میشود . در عوض آزمون های دیگر فرانسه همچون TCF , TEF دارای اعتبار یکساله میباشند و در صورت گذشتن تاریخ مدرک افراد میبایست دوباره در آزمون شرکت کنند. مدارک TEF q , TCF q عموما برای داوطلبان مهاجرت به کانادا مورد نیاز است که مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) با ارایه مشاوره و آموزش های لازم حداکثر خدمت گذاری را به زبان آموزانش ارایه می دهد .

 

اطلاعات مختصری از شرایط کلی دوره های آموزشی زبان فرانسه به شما ارایه داده شده و شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات دقیق تر با مراجعه به قسمت تماس با ما وب سایت رسمی مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) مراجعه فرمایید.

 

 

 

JoomShaper