آموزش زبان اسپانیایی

 

به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی تهرانپارس دارای قوی ترین کادر ویژه آموزش زبان اسپانیایی می باشد. جالب است بدانید زبان اسپانیایی با جمعیت متکلمین بیش از ۵۰۰ میلیون نفر به دسته ی اولین زبان های پر طرفدار دنیا ملحق شده و زبان دوم ایالات متحده آمریکا به شمار می آید. زبان اسپانیایی در بیش از ۲۳ کشور جهان به عنوان زبان رسمی محسوب می شود. زبان اسپانیایی زبانی شاد و سرشار از موسیقی و زندگی است. در عین حال دومین زبان ساده دنیا برای یادگیری به حساب می آید. کشور اسپانیا هم چنین از لحاظ دارا بودن دانشگاه هایی با رتبه های عالی جهانی می تواند بستر بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل دانشجویان سراسر دنیا از جمله ایران باشد. در سال های اخیر نیز به دلیل مراودات اقتصادی و بازرگانی فراوان بین کشورهای اسپانیایی زبان و کشورمان ایران، احساس نیاز به زبان اسپانیایی بیش از پیش در شرکت ها و سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی حس می شود. در کنار اهمیت این زبان در کشور خودمان می توانیم به اهمیت زبان اسپانیایی در بین سایر کشورهای جهان نیز اشاره کرد. زیرا با دانستن زبان اسپانیایی می توان حتی در کشورهای دیگر موقعیت های شغلی بسیار خوبی پیدا کرد. یادگیری زبان اسپانیایی پنجره ای تازه رو به فردایی روشن تر و شادتر است. مطمئن باشید.

چرا زبان اسپانیایی را در مجتمع فنی تهران بخوانم ؟

آموزشگاه زبان مجتمع فنی تهران با بکارگیری کادری مجرب و با همکاری اساتید Native و بومی کشورهای اسپانیایی زبان، اقدام به برگزاری دوره های متنوع آموزش زبان اسپانیایی در سطوح مختلف به صورت کلاس های گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی نموده است.

دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران با استفاده از متد آموزشی SUENA  که شامل کتاب درس، تمرین و CD های آموزشی در 4 سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد، آموزش را پیش می برد. کتاب Suena جدیدترین و به روز ترین کتاب موجود آموزش زبان اسپانیایی در سراسر دنیا می باشد و مطابق با چهارچوب مشترک اروپا و طبق برنامه آموزشی موسسه سروانتس مادرید (Cervantes) می باشد.

    

در این دوره های آموزش زبان اسپانیایی هم چنین از کتاب های کمک آموزشی GBE،USO ، El vocabulario و … در سطوح مختلف استفاده می کنیم. متناسب با هر سطح از فیلم های کمک آموزشی، کتاب های داستان، اصطلاحات و … استفاده می شود. هم چنین میتوانید در نشست های هفتگی ، کارگاه های فیلم و کتابخوانی اسپانیایی و برنامه گشت های اسپانیایی زبان برای ارتقای مهارت مکالمه و … شرکت نمایید.

علاوه بر آن مجتمع فنی تهران برگزار کننده دوره های رفع اشکال و تمرین دروس دانشگاهی رشته اسپانیایی می باشد و برای دانشجویان این رشته مناسب می باشد.

از دیگر دوره های برگزار شده توسط مجتمع فنی تهران (نمایندگی تهرانپارس) می توان به دوره های آمادگی و کلاس های آموزش زبان اسپانیایی برای راهنمایان تور (تورلیدرها) اشاره کرد.

هم چنین برای علاقمندان به شرکت در آزمون بین المللی سفارت اسپانیا (DELE)  نمایندگی تهرانپارس دوره های خاص آمادگی آزمون را در سطوح مختلف طراحی کرده است. مدرک DELE یا همان دیپلم اسپانیایی همانند سیستم امتیازبندی دیگر زبان های اروپایی شامل ۶ سطح A1 تا C2 می باشد. لازم به ذکر است که آزمون DELE در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا به طور همزمان و دو بار در سال برگزار می شود:نیمه اول خرداد ماه و نیمه اول آذر ماه. هزینه نسبی آزمون بسته به سطح آن مبلغی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان می باشد. این مدرک تاریخ انقضا ندارد و اعتبار آن همیشگی است.

 

 

JoomShaper