آموزش زبان ترکی استانبولی

 زبان ترکی استانبولی بین ۱۰ زبان اول دنیا از لحاظ کاربرد محسوب می شود که مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) نیز مفتخر به برگزاری دوره های مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی نیز می باشد.

ترکی دارای قدمتی دیرینه می باشد و جایگاه با اهمیتی در کشورهای آسیایی و اروپای شرقی برخوردار است. جالب است بدانید زبان ترکی در بسیاری از موقعیت های آکادمیکی در بین کشورهای اروپایی و آمریکایی نقش کلیدی ایفا می کند. بیش از ۷۵ میلیون نفر به زبان ترکی صحبت می کنند و با توجه به شرایط فعلی کشورمان ایران دانستن زبان ترکی بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیارند افرادی که طالب مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه می باشند. به دلیل وجود شرایط سهلی که در حال حاضر در این منطقه برقرار است. هم چنین به دلیل مراودات کاری و بازرگانی ایران و ترکیه دانستن این زبان نقش پر رنگی را در زمینه های شغلی ایفا می کند.

 

چرا زبان ترکی استانبولی را در مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) بخوانم؟

 مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس)  دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی شامل مکالمات عمومی و مکالمات تجاری بازرگانی ترکی استانبولی را با بهره گیری از اساتید ترک زبان Native و همچنین اساتید با تجربه و نحو احسنت برگزار می کند. دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی شامل دوره های عادی و هم چنین دوره های آمادگی آزمون زبان ترکی استانبولی نیز می باشد. متد اصلی تدریس در دپارتمان ترکی استانبولی مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) سری کتب HiTiT  میباشد که با تکیه بر مکالمه ، تمامی مهارتهای زبان ترکی استانبولی را پوشش میدهد.

مجتمع فنی تهران ( نمایندگی تهرانپارس) بستری بسیار مناسب و شیرین را برای عزیزانی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه دارند را از طریق مشاوران خود فراهم می سازد و در کل پروسه یادگیری زبان ترکی همراه و کنار شما دوستان است.

برای هماهنگی تعیین سطح زبان ترکی استانبولی و همچنین برای اطلاع از روز و ساعت دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی می توانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

 

 

JoomShaper