ساعات کاری : 08:30 الی 20:30 ( جمعه ها : 08:30 الی 17:30 )

بزرگراه رسالت – بین چهارراه تیرانداز و رشید – پلاک 203

77889937 (021)

مقالات

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی مهم است و بسیاری از مردم دنیا، انگلیسی را بعنوان زبان دوم فرا می گیرند. در بسیاری از کشورها، زبان انگلیسی در مدارس از سنین پایین تدریس میشود. اما ۱۰ دلیل اصلی یادگیری انگلیسی عبارتند از:

چرا زبان آلمانی بیاموزیم؟

فراگیری زبان خارجی امروزه از ضروری ترین نیازها برای وارد شدن به دنیای در حال جهانی شدن است. دنیایی که در آن تمام مرزهای کهن و سنتی یکی پس از دیگری راه زوال در پیش گرفته اند.

چرا باید Cisco بدانید؟

پس از گذراندن دوره های Network + و MCSE این سوال برای دانشجویان پیش می آید که “آیا در حال حاضر دانش کافی جهت ورود به بازار کار را دارند یا نه؟”

چگونه طراح وب شوید؟

با رشد روز افزون استفاده از اینترنت و جامعه مجازی می توان گفت که اینترنت یکی از اعضای خانواده کاربران شده است. ولی برای بهره مند شدن از فواید این جامعه مجازی، نیاز به تولید وب سایت و طراحی وب سایت است.

چگونه کارشناس شبکه حرفه ای شوید؟

امروزه شبکه کردن کامپیوترها به یکی از نیازهای مهم شرکت ها و سازمانهای بزرگ و کوچک تبدیل شده است، فرقی نمیکند چه شرکتی با چه موضوع فعالیتی باشد

یادگیری نرم افزارهای مهندسی مکانیک را از کجا آغاز کنیم؟

مهندسان مکانیک از جمله افرادی هستند که با توسعه تکنولوژی­های IT افق ­های بسیار تازه­ای در برابر آنان گشوده شده است و نرم­ افزارهای بی­شماری در این زمینه مهندسان را در اجرای طراحی ماشین ­آلات صنعتی ، تحلیل و شبیه ­سازی سیستم­ها ، ساخت و اجرای فرایندهای تولید ، … یاری می ­کنند

آشنایی با طراحی معماری و دکوراسیون داخلی

حس زیبایی شناسی قطعا یکی از ابعاد وجود آدمی در طول قرن ها بوده است. انسان همواره کوشیده که خود و محیط پیرامونش را با توجه به شرایط زمان و مکان و نیازهای روزش ارتقا بخشد.

چگونه طراح لباس موفق شوید؟

به طور کلی طراحی مد و لباس و گرایشهای مختلف آن در جهان جزء پر درآمد ترین شغل های جهان می باشد تا جایی که در سالهاست صنعت مد و فشن رتبه های بالای پردرآمدترین شغل های جهان را به خود اختصاص داد.

چگونه گرافیست حرفه ای شوید؟

طراحی گرافیک اصطلاحی عام برای حرفه ای متشکل از طراحی حروف،تصویرسازی،عکاسی و چاپ به منظور ارائه اطلاعات یا آموزش است.

چگونه عکاس حرفه ای شوید؟

عکاسی حرفه ای انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد از استعدادهای خلاقانه خود استفاده کند. یکی از معدود رشته هایی است که در آن سن و میزان تحصیلات دخیل نبوده و تنها ذوق هنری ، دید مناسب و دوربین مناسب و با کیفیت مهم می باشد.